Korzyści do 30%

Korzyści w komplecie

Zostaw swoje dane,
skontakujemy się z Tobą

ZGODA MARKETINGOWA
Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213.

Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).


Korzyści
w komplecie

Kompletne koła zimowe Audi

Gdy temperatura spada i pojawia się śnieg, warunki na drogach zmieniają się diametralnie. Wybierając kompletne koła zimowe Audi, zyskujesz spokój ducha, komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży. Skorzystaj z oferty i zamów kompletne koła zimowe z korzyścią finansową 20%.

Przygotuj się do zimy,
wybierając korzyści w komplecie

Poznaj ofertę, która wyprzedza oczekiwania. Zamawiając koła zimowe Audi, zyskujesz:

Komplet kół w cenie
obniżonej o nawet 20%

obnizona-cena

Teraz dzięki Audi mądre zarządzanie wydatkami i planowanie ich z wyprzedzeniem przynosi jeszcze więcej korzyści.

Montaż kół gratis

montaz-gratis

Postaw na bezpieczeństwo, pewność i komfort. Ty skupiasz się na drodze, a profesjonaliści dbają o odpowiedni montaż Twoich kół bez dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie opon
na okres 3 lat w cenie

oc

Oferujemy specjalną bezpłatną usługę ubezpieczenia opon i kompletów kół. Obejmuje wiele szkód, m.in. uszkodzenia spowodowane przez najechanie na gwoździe lub inne ostre przedmioty, wandalizm i uszkodzenia spowodowane uderzeniem w krawężnik. Zapytaj o szczegóły i ciesz się pewnością na drodze przez 36 miesięcy.

Koła zimowe wraz z
oryginalnymi oponami
z homologacją Audi

opona

Znak jakości AO to gwarancja, że opony zostały specjalnie opracowane do każdego modelu Audi, wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych materiałów i poddane rygorystycznym procedurom testowym.

footer-img