Nowoczesny
Leasing

Audi Perfect Lease

Poznaj szczegóły

Zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Poznaj Audi w atrakcyjnym finansowaniu

Audi Q2

670 zł netto/m-c

Cena samochodu:

114 600 zł brutto

Okres finansowania:

36 miesięcy

Przebieg roczny:

10 000 km

Wpłata wstępna:

5%

Zapytaj o model

Sprawdź dostępne modele
Audi A4

1 057 zł netto/m-c

Cena samochodu:

114 600 zł brutto

Okres finansowania:

36 miesięcy

Przebieg roczny:

10 000 km

Wpłata wstępna:

5%

Zapytaj o model

Sprawdź dostępne modele
Audi A6

1 225 zł netto/m-c

Cena samochodu:

114 600 zł brutto

Okres finansowania:

36 miesięcy

Przebieg roczny:

10 000 km

Wpłata wstępna:

5%

Zapytaj o model

Sprawdź dostępne modele

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.title }}

Moc maksymalna:
{{ offer.power }} KM
Skrzynia biegów:
{{ offer.transmission }}
Rodzaj paliwa:
{{ offer.fuel }}
Napęd:
{{ offer.drive }}

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myślart. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.

Rata:

{{ priceFormat.to(offer.price_month) }} zł netto/mc

Cena:

{{ priceFormat.to(offer.price) }} zł bruttoZapytaj o ofertę
Szczegóły oferty
Pokaż więcej

{{ offersMsg }}