Skonfiguruj
wymarzone
Audi już dziś

Skorzystaj z atrakcyjnego
finansowania!

Skonfiguruj
wymarzone
Audi już dziś

Skorzystaj z atrakcyjnego
finansowania!

Marzysz o posiadaniu Audi? A może martwisz się kosztami finansowymi zakupu wymarzonego samochodu?

Skonfiguruj swoje Audi i skorzystaj z atrakcyjnych ofert finansowania dopasowanych do Ciebie. Ciesz się luksusowymi wnętrzami, zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i ekscytującymi osiągami. Sprawdź bezkonkurencyjne oferty finansowania, aby móc śmiało odjechać samochodem swoich marzeń.

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę

Audi A4

Audi A4

Audi A4 Limousine to sportowy charakter, emocje i prestiż. Harmonijne proporcje i dynamiczne elementy stylistyczne akcentują elegancję i sportowe aspiracje. Poziome linie z przodu oraz aluminiowa listwa z tyłu podkreślają szerokość auta, a geny quattro widać w niskiej linii barkowej i szerokich nadkolach.

Dowiedz się więcej

Wybierz swój promocyjny leasing*

Audi Perfect Lease - od 1 677 zł netto/mies.
z ubezpieczeniem straty finansowej GAP

Audi Classic Leasing - 103%

Audi a4
Audi q2

Audi Q2

Miejski SUV zachwyca wyrazistą stylistyką, szerokim wachlarzem opcji Infotainment i dynamicznym układem jezdnym. Uderzająco mocny charakter - stylistyka przedniego i tylnego zderzaka oraz dynamiczne linie nadwozia nadają wyrazisty wygląd. Dzięki wersjom wyposażenia advanced i S line oraz nowym wzorom obręczy kół i kolorom nadwozia każde Audi Q2 zyskuje indywidualny wygląd.

Dowiedz się więcej

Wybierz swój promocyjny leasing*

Audi Perfect Lease - od 1 580 zł netto/mies.
z ubezpieczeniem straty finansowej GAP

Audi Classic Leasing - 103%

Audi q2
Audi q3

Audi Q3

Rodzinny SUV o wielu talentach - druga generacja Audi Q3 zachwyca stylistyką i oferuje wiele praktycznych dodatków. Z przodu samochodu dominuje osłona chłodnicy Singleframe z pionowym ożebrowaniem. Profil przednich reflektorów i świateł tylnych stanowi spójną stylistycznie całość. Do wyboru są trzy linie wyposażenia: podstawowa, advanced i S line - a także dodatkowe kolory lakieru, w zależności od wybranej wersji. W przypadku kół dostępne są warianty od 17 do nawet 20 cali w liniach advanced i S line.

Dowiedz się więcej

Wybierz swój promocyjny leasing*

Audi Perfect Lease - od 1 611 zł netto/mies.
z ubezpieczeniem straty finansowej GAP

Audi Classic Leasing - 103%

Audi q3
audi-dashboard

Dowiedz się więcej u Doradcy!
Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe