Bezpieczeństwo
przede wszystkim

Teraz 15% rabatu na klocki
i tarcze hamulcowe

Umów się już teraz,
wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Oryginalne części Audi

Klocki i tarcze hamulcowe z Oryginalnych Części Audi są zaprojektowane specjalnie dla każdego modelu. Skład materiału, z którego powstają, rozmiar
i waga klocków oraz tarcz hamulcowych są dostosowane do konkretnego modelu i odpowiedniego wariantu silnika, co zapewnia ich optymalne działanie.


Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów – teraz wymień klocki i tarcze hamulcowe z rabatem do 15%.

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe
pełna kontrola hamowania

Klocek hamulcowy: składa się z różnych materiałów. Płytka nośna wykonana jest z odpowiedniego stopu metalu. W zależności od rodzaju układu hamulcowego materiał cierny zbudowany jest z mieszanek metalicznych, organicznych lub ceramicznych. Współczynnik tarcia nie obniża się podczas ciągłego obciążenia układu hamulcowego, a klocki hamulcowe są odporne na działanie bardzo wysokich temperatur.

Wybieram tarcze hamulcowe
Wybieram tarcze i klocki hamulcowe

Tarcze hamulcowe
idealnie dopasowane

Tarcza hamulcowa: wykonana jest z odlewów żeliwa oraz staliwa i w „wentylowanych” układach hamulcowych wyposażona jest w otwory chłodzące. W rezultacie tarcze hamulcowe są lepiej schładzane powietrzem podczas jazdy. Dzięki większej powierzchni odprowadzającej wysoką temperaturę niż w przypadku wersji z pełnymi tarczami hamulcowymi, wentylowane wentylowane oryginalne tarcze hamulcowe Audi wykazują zwiększone chłodzenie i tym samym wyższą efektywność całego układu.

Wybieram klocki hamulcowe
Wybieram klocki i tarcze hamulcowe
Klocki hamulcowe