Korzyści do 60%

Zimowa wyprzedaż
do -60%

Zostaw swoje dane,
skontakujemy się z Tobą

ZGODA MARKETINGOWA
Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213.

Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).


Zimowa wyprzedaż
do -60%

Czas na nowe opony?

Zadbaj o bezpieczeństwo oraz wysoki komfort jazdy i wymień koła na nowe! Skorzystaj z rabatu do -60% na kompletne koła i wybierz model idealnie pasujący do Twojego Audi.

Komplet kół w cenie
obniżonej o nawet 60%

obnizona-cena

Teraz dzięki Audi mądre zarządzanie wydatkami i planowanie ich z wyprzedzeniem przynosi jeszcze więcej korzyści.

Ubezpieczenie opon
na okres 3 lat w cenie

oc

Oferujemy specjalną bezpłatną usługę ubezpieczenia opon i kompletów kół. Obejmuje wiele szkód, m.in. uszkodzenia spowodowane przez najechanie na gwoździe lub inne ostre przedmioty, wandalizm i uszkodzenia spowodowane uderzeniem w krawężnik. Zapytaj o szczegóły i ciesz się pewnością na drodze przez 36 miesięcy.

Koła zimowe wraz z
oryginalnymi oponami
z homologacją Audi

opona

Znak jakości AO to gwarancja, że opony zostały specjalnie opracowane do każdego modelu Audi, wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych materiałów i poddane rygorystycznym procedurom testowym.

Zapytaj o dostępne modele

* Podane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dostępność kół uzależniona jest od stanów magazynowych, o szczegóły zapytaj w salonie.

footer-img