gotowe do odbioru

Najlepszy
moment tej zimy

Do 20% korzyści na kompletne koła zimowe Audi

Najlepszy
moment tej zimy

Do 20% korzyści na kompletne koła zimowe Audi

Postaw na idealne warunki zimą

Gdy temperatura spada, na drodze spotkać się można z różnorodnymi wyzwaniami. Wychodząc im naprzeciw, przygotowaliśmy specjalną ofertę na koła zimowe Audi. Dzięki nim wszystkim trasom w podróży stawisz czoła komfortowo i bezpiecznie. Zamów już teraz kompletne koła zimowe Audi w wyjątkowej ofercie z korzyścią 20%.

Korzysci

Korzyści

Oryginalne akcesoria Audi

Oryginalne akcesoria Audi

Zapytaj o promocyjną ofertę

Zapytaj o promocyjną ofertęOryginalne Akcesoria Audi

Wysoka jakość i idealne dopasowanie do Twojego samochodu wyróżniają Oryginalne akcesoria Audi. Wśród nich znajdziesz między innymi łańcuchy śniegowe, dzięki którym podróż nawet najtrudniejszą trasą pokonasz bezpiecznie.

+

Poznaj ofertę Oryginalnych Akcesoriów Audi

Zestaw łańcuchów śniegowych

Zwiększone bezpieczeństwo i lepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Łańcuchy śniegowe klasy Komfort poprawiają zachowanie układu napędowego i hamulcowego w zimowych warunkach drogowych. Gwarantujemy optymalne dopasowanie łańcuchów do zatwierdzonych wymiarów opon i typów pojazdów.

Śruby kół z zabezpieczeniem przed kradzieżą

Kształt adaptera specjalnie dostosowany do śrub danego pojazdu zapobiega kradzieży wysokiej jakości aluminiowych obręczy kół. Śruby można poluzować tylko za pomocą dołączonego adaptera – jego głowica ma kształt dopasowany do kół danego samochodu i może być używana tylko do nich.

Pokrowce na koła

Idealne do przechowywania całych kół letnich i zimowych. Pokrowce wykonane są z odpornego na rozdarcia tworzywa sztucznego, są wyposażone w uchwyty i zapewniają łatwe oraz czyste przechowywanie. Dostępne w dwóch rozmiarach.

Zestaw do pielęgnacji felg

Na felgach występują typowo uporczywe zanieczyszczenia w postaci pyłu z klocków hamulcowych oraz osadów. Środek do czyszczenia felg zmiękcza zabrudzenia, rozpuszcza je, ułatwiając w ten sposób gruntowne czyszczenie. Odpowiedni jest zarówno do stalowych obręczy i do lakierowanych obręczy z metali lekkich. Zestaw zawiera: środek do czyszczenia obręczy 500 ml, wosk polimerowy 50 ml, ściereczkę polerską z mikrowłókien oraz szczotkę do obręczy.